Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 15.01.2019 14:34:09 

- = HOTEL PRE PSOV -  U  ZUZANY  = -

Hotel :

***** VITAJTE NA STRÁNKE *****

                                                                                                                                                                         

 Poskytujeme ubytovanie pre Vašich psíkov 24 hod. denne, nepretržite počas celého roka. 

 Vnútorné ubytovanie je buď v izbách, alebo vo vnútorných kotercoch- tie sú určené hlavne pre tzv. "demolátorov" nábytku, dverí a pod.
 - prvoradé je pre nás bezpečie a zdravie psíkov, ako aj pohoda, počas Vašej neprítomnosti. 

Denná starostlivosť o psíka ak sa počas dňa nemôžete postarať o Vášho psíka, postaráme sa o neho počas Vašej neprítomnosti.

   Kapacita nášho hotela je 20  psov vo vnútorných priestoroch , tento stav je dočasný, keďže sa hotel rozširuje.

   Venčí sa 5x denne, z toho 3x denne chodíme na vychádzku do lesa a 2x denne sa psi venčia vo výbehu buď samostatne, alebo v skupinách, záleží po dohovore s majiteľom. Venčenie prebieha na stopovačkách, takže majiteľ sa nemusí báť, že nám psík odbehne.

   Ak je psík u nás prvýkrát, ostane s nami na zoznámenie v obývačke, ak je psík kľudný môžeme ho umiestniť na jeho miesto. alebo ho zoznámiť s inými psíkmi v spoločenskej miestnosti, kde sa môžu spolu hrať. Všetko je robené pod dozorom a prispôsobené povahe psa. Psík môže ostať s  nami v obývačke  počas celého pobytu, pokiaľ mu nevadí prítomnosť iných psíkov.

  Snažíme sa dodržať a nemeniť psovi jeho návyky, čo sa týka stravy, preto je dobré, hlavne u starých, alebo chorých psíkoch napísať na papier dávkovanie a dobu kŕmenia. Samozrejmosťou je oddych po nakŕmení, ako aj veterinárna starostlivosť.

  Do nášho hotela je možné priniesť aj iné zvieratko, pokiaľ si k nám dávate svojho psíka, postaráme sa aj o Vášho zajaca, fretku , mačku a pod. K  týmto zvieratkám je vhodné si priniesť aj vybavenie, klietku a pod.

  Psíkovi treba priniesť očkovací preukaz s platným očkovaním, stravu, pelech- alebo podložku, aby mal pach z domu, ostatné je na majiteľovi, čo mu zbalí (misky, hračky a pod.)

  Keďže bývame pri lese, je vhodné, ale nie povinné, aby bol psík zabezpečený proti kliešťom.     

 

TOPlist